Учням

ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Вчителі будуть працювати з учнями, використовуючи платформи: Google Classroom, Google Meet або Zoom.

      До уваги учнів! Виконавши завдання з навчального предмету, зробіть фотознімок і відправте своєму вчителеві для перевірки та зарахування. 

Умовою зарахування завдання є:
* зроблене та відправлене якісне зображення виконаного завдання у зошиті з друкованою основою;

* відправлений файл з виконаним завданням;
 
Права та обов’язки учнів
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про повну загальну середню освіту» учні –  особи, зараховані до закладу загальної середньої, професійної, фахової передвищої чи вищої освіти, які здобувають у будь-якій формі початкову, базову середню чи профільну середню освіту.
Статус учнів як учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах, їх права та обов’язки визначаються Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту» та іншими нормативно – правовими актами чинного законодавства України.

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про освіту»  учні  як здобувачі освіти мають право на:
навчання впродовж життя та академічну мобільність;
індивідуальну освітню траєкторію, що реалізується, зокрема, через вільний вибір видів, форм і темпу здобуття освіти, закладів освіти і запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін та рівня їх складності, методів і засобів навчання;
якісні освітні послуги;
справедливе та об’єктивне оцінювання результатів навчання;
відзначення успіхів у своїй діяльності;
свободу творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності тощо;
безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці;
повагу людської гідності;
захист під час освітнього процесу від приниження честі та гідності, будь-яких форм насильства та експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувача освіти;
користування бібліотекою, навчальною, науковою, виробничою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою закладу освіти та послугами його структурних підрозділів у порядку, встановленому закладом освіти відповідно до спеціальних законів;
доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі та науковій діяльності;
інші необхідні умови для здобуття освіти, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами та із соціально незахищених верств населення.

Учні як здобувачі освіти зобов’язані:
виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти;
поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм;
відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;
дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за його наявності).
Здобувачі освіти мають також інші права та обов’язки, передбачені законодавством та установчими документами закладу освіти.
Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

Учням не дозволяється:
· допускати прояви грубості, вульгарності;
· палити у приміщеннях і на території навчального закладу;
· використовувати петарди;
· вживати алкогольні вироби, наркотичні та токсичні речовини;
· псувати державне, громадське та особисте майно.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

·        Учень  приходить  до  школи  за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
·        Школа    територія,  на  якій  не місце будь-яким видам зброї, в т.  ч.  ножам,  вибуховим,  вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.
·        Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або  медичної  сестри  (попередньо узгодивши з батьками).
·        У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов’язаний представити довідку з медичної установи.
·        Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів.
·        У школі учні поводяться гідно та поважають  честь  і  гідність  людей, які знаходяться поруч.
·        Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
·        Цькування,  бійки,  залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.
·        Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках.
·        Учень старанно виконує домашні завдання.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар